InneNewsy

Bądź na bieżąco z nowościami na browarparagraf.com

Bądź na bieżąco z nowościami na browarparagraf.com

Ostatnie zmiany na popularnym serwisie społecznościowym wymuszają na twórcach szukanie nowych metod dotarcia do czytelników. Przedstawiam gdzie i w jaki sposób można trafić na wpisy publikowane tutaj na browarparagraf.com

Zasięgi na fanpage’u browarparagraf.com od dłuższego czasu systematycznie spadają. Nie jest to odosobniony przypadek, ale zdaje się celowe działanie administracji Facebooka. Wiem, że duża część wpisów przechodzi bez echa, bo po prostu dociera do mniejszej ilości osób. Coś z tym zrobić trzeba, oczywiście nadal funkcjonuje i funkcjonować będzie profil na portalu Facebook – tutaj link. Nadal będą tam zamieszczane ostatnie wpisy z bloga i inne newsy z prawa alkoholowego.  Ale gdzie jeszcze można na bieżąco obserwować co się dzieje w temacie prawa alkoholowego i na blogu? Poniżej lista!

Finalnie zachęcam do zapisywania się na piwny newsletter, w którym cyklicznie będę zawierał podsumowania ostatnich newsów, wpisów i aktualności ze świata prawa alkoholowego. Docelowo co miesiąc (a w przyszłości może częściej) będę zbierał najważniejsze wpisy, newsy, a także nadchodzące zmiany w prawie i wysłał do zainteresowanych w formie newslettera. Zachęcam do dołączania – link.

Od września funkcjonuje Grupa z Paragrafem, również na Facebooku – zachęcam do dołączania. Zasadniczo będą tam powielane treści z fanpage’a, a z czasem dopuszczam że będzie można stworzyć z tej grupy forum dyskusyjne  – link. 

Do łask przywracam mocno nieaktywny profil na Twitterze, który docelowo będzie pełnił taką samą funkcję jak Facebook  – link 

Gdzie jeszcze? Z pewnością na grupie na facebooku Piwne Esencje! 

Chcesz być na bieżąco? Wybierz jeden z powyższych sposobów i nie pozwól by cokolwiek Ci umknęło!

 

Udostępnij

O autorze

Radca Prawny zajmujący się zagadnieniami z prawa alkoholowego, prawa podatkowego z zakresu produkcji alkoholu, prawa własności intelektualnej. Autor tekstów popularyzujących wiedzę prawną, nauczyciel akademicki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.