Inne

Nowy wymiar prawa alkoholowego – prawoalkoholowe.pl

Nowy wymiar prawa alkoholowego – prawoalkoholowe.pl

Po okresie dyskretnej, ale ciężkiej pracy, nadszedł czas by pochwalić się przed wami efektem naszej pracy – portalem prawoalkoholowe.pl. Naszej bo obok mnie twórcami są Radosław Froń – znany ekspert winiarski, autor bloga paragrafwkieliszku.pl dla którego prawne aspekty otwierania i prowadzenia winnic nie mają żadnych tajemnic oraz Grzegorz Owca – osoba niezwykle doświadczona w aspektach akcyzy i importu alkoholu, który swoją wiedzą zawstydziłby niejednego teoretyka.

Co znajdziecie na stronie? Przede wszystkim jest to olbrzymia baza pytań (obecnie ok. 100) i odpowiedzi na najbardziej nurtujące kwestie z prawa alkoholowego. Chcesz założyć winnicę, browar, miodosytnię albo chcesz importować piwo? Masz w związku z tym pytanie? Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nie znajdziesz w naszej bazie.

Drugim aspektem nowego projektu jest Alert Prawny, do subskrypcji którego gorąco zachęcam. Znajdziecie tam informacje o nowych pytaniach i odpowiedziach w naszej Bazie Wiedzy, planowanych i wchodzących w życie nowelizacjach oraz najnowszych wpisach na naszych blogach. Z czasem dostaniecie także informacje o produktach, które będą dostępne w naszym sklepie oraz promocjach ich dotyczących. Już teraz warto zapisać się do Alertu, by najistotniejsze informacje wam nie uciekły.

W imieniu swoim i pozostałych autorów zapraszam do odwiedzania

www.prawoalkoholowe.pl

13

Udostępnij

O autorze

Radca Prawny zajmujący się zagadnieniami z prawa alkoholowego, prawa podatkowego z zakresu produkcji alkoholu, prawa własności intelektualnej. Autor tekstów popularyzujących wiedzę prawną, nauczyciel akademicki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.