Casual Friday

[Galeria] The Blogger 2017

[Galeria] The Blogger 2017

W ostatnią sobotę, już po raz drugi, polska piwna blogosfera korzystała z gościnności browaru Brokreacja i Cysterskiego Browaru “Gryf” i uczestniczyła w powstawaniu piwa The Blogger 2017. Tym razem uwarzono tzw. piwo z generatora tj. Ultra Islay Whisky Barrel Aged Salty Kiwi & Cocoa West Coast White Bitter. 

Obok warzenia piwa (blogerzy śmiało pomagali w śrutowaniu słodu i dolewania kiwi do tzw. whirpoola) w planach mieliśmy zwiedzanie obu szczyrzyckich browarów, obiad oraz degustację piw Brokreacji (wędzone risy i absolutnie genialny Imperialny Nafciarz Dukielski wersja leżakowana w beczce po whisky Laphroaig).  Dodatkowo pobliska cydrowa Slow Flow Group raczyła nas swoimi znakomitymi cydrami rzemieślniczymi.

Premiera piwa już na Poznańskich Targach Piwnych w listopadzie – miejmy nadzieję, że coś z tego wyjdzie. Tymczasem dziękuję organizatorom za zaproszenie i do zobaczenia.

Zapraszam do galerii.

Udostępnij

O autorze

Radca Prawny zajmujący się zagadnieniami z prawa alkoholowego, prawa podatkowego z zakresu produkcji alkoholu, prawa własności intelektualnej. Autor tekstów popularyzujących wiedzę prawną, nauczyciel akademicki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.