InneOchrona własnych produktówWszystkie

Konferencja „Krafty a paragrafy, czyli o piwie po prawniczemu” – Warszawa, 10 maja 2017 roku

Konferencja „Krafty a paragrafy, czyli o piwie po prawniczemu” – Warszawa, 10 maja 2017 roku
Browar Paragraf objął patronatem medialnym tegoroczną edycję konferencji naukowej „Krafty a paragrafy, czyli o piwie po prawniczemu”, dodatkowo będę miał przyjemność wygłosić swój referat w trakcie II panelu, gdzie wygłoszę referat pt.: „Receptura piwa jako know-how”.

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa już po raz drugi podjęło się organizacji konferencji naukowej pt.: „Krafty a paragrafy, czyli o piwie po prawniczemu”. Konferencja odbędzie się dnia 10 maja 2017 roku na Uczelni Łazarskiego w Warszawie przy ul. Świeradowskiej 43. Będzie to już druga edycja tej konferencji, a pierwsza na której będę miał przyjemność gościć. W trakcie konferencji przedstawione będą trzy panele tematyczne, w których przewidziane są naprawdę ciekawe wystąpienia i prelekcje uznanych ekspertów w swoich dziedzinach. Wśród nich znajdę się ja i będę miał przyjemność odpowiedzieć o recepturze piwa jako tzw. know-how.
Plan wygląda następująco:
  • I PANEL Porównanie przepisów prawnych regulujących piwowarstwo domowe i komercyjne w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Niemczech i Japonii.
  • II PANEL – Receptura piwa jako przedmiot prawa własności intelektualnej.
  • III PANELOdpowiedzialność karna i karnoskarbowa za produkcję, dystrybucję i spożywanie piwa.

Po więcej szczegółów odsyłam na facebooka organizatorów.

Zachęcam do udziału bowiem tematyka zapowiada się naprawdę ciekawie, a prelegenci to uznani specjaliści w swoich dziedzinach.

Serdecznie wszystkich zapraszam i do zobaczenia w Warszawie!

Udostępnij

O autorze

Radca Prawny zajmujący się zagadnieniami z prawa alkoholowego, prawa podatkowego z zakresu produkcji alkoholu, prawa własności intelektualnej. Autor tekstów popularyzujących wiedzę prawną, nauczyciel akademicki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.